Öndaşlar Bellona Açıldı.

Türkiye’nin mobilyadaki genç yüzü “Bellona”, Kadirli’de Öndaşlar tarafından kalabalık bir katılımla, dualarla açıldı.

Öndaşlar “Bellona” Bayii Yetkilisi Yunus Emre Öndaş, Üçgenpark civarında yapılan açılış töreninde yaptığı konuşmada, Bellona mağazalarına Kadirli Bayii olarak bir halka daha eklemenin gururunu yaşadıklarını belirterek, açılışa katılan tüm misafirlere ve Kadirli halkına teşekkür etti.

Bellona Marka Pazarlama Müdürü Bülent Alıcı ise Türkiye genelinde 560’ncı ve Akdeniz Bölgesi’nde 38’nci mağazanın Kadirli’de hizmete girdiğini söyledi.

Kadirli’de Öndaşlar Bellona’nın  en yeni ve en güzel modellerle müşterilerini karşılayacaklarını ifade eden Alıcı, “Türkiye’de hedefimiz mobilya sektörüne önderlik eden marka olmaktır. Bu amaçla ürünlerimizi tüketicilerin beğenisine sunmak bizler açısından son derece önemli. Bellona markası olarak konsept bütünlüğüne büyük önem veriyor ve uyumu evin her köşesine yansıtmayı amaçlıyoruz. Mobilyada alışılmış renklerin dışında doğal renk ve dokularla bütünlük sağlayacak turkuaz, yeşil vb gibi farklı renk tonlarını tüketicilerin beğenilerine sunarak oluşturduğumuz bu trendi daha farklı noktalara taşıyacağız. Ayrıca yemek odası, koltuk takımı, sehpa ve halı gibi parçaların bir biri ile uyumuna ve konsept bütünlüğü arz etmesine büyük önem veriyoruz. Öndaşlar ile Kadirli’de ‘Bellona’ rüzgarı esecek.” diye konuştu.

Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan ve Belediye Başkanı Ömer Tarhan da kısa konuşmalarında, Türkiye’de marka olan Bellona’nın açılışına katılmaktan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, hayırlı ve bol kazançlar dileklerinde bulundular.

İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu’nun dua yaptırmasının ardından kurdele kesilmesiyle Öndaşlar Bellona, Kadirli halkına en güzel hizmeti vermeye başladı.